ZIMNÍ DOVOLENÁ

 -Sjezdové lyžování

Pro milovníky sjezdového lyžování předkládáme seznam a vzdálenosti SKI areálů v okolí hotelu Modrá Hvězda

*SKI Areál Potůčky (vzdálenost 6 km)

*SKI Areál TJ Nové Hamry (vzdálenost 7 km)

*SKI Areál ABC Nové Hamry

*SKI Areál Pernink (vzdálenost 3 km)

*SKI Areál VELFLINK Pernink

*SKI Areál Bublava (vzdálenost 30 km)

*SKI Areál Neklid (vzdálenost 12 km)

*SKI Areál Novako (vzdálenost 12 km)

*SKI Areál Boží Dar (vzdálenost 12 km)

*SKI Areál Klínovec (vzdálenost 16 km)

 

-Běžecké lyžování

Pro ty, kteří se v zimě rádi kochají krásou krušnohorské přírody, je v okolí Horní Blatné, Perninku, Nových Hamrů, Božího Daru a Bublavy udržováno kolem 100 kilometrů běžeckých tras pro bruslení i klasický styl. Trasy jsou vedeny do odlehlejších koutů regionu a do sousedního Německa. Jedno z nástupních míst pro běžecké lyžování je jen několik desítek metrů od hotelu Modrá Hvězda.

-Dalšími zimními aktivitami pro Vaši dovolenou může být snowboarding v nedalekém vyhlášeném SnowParku Neklid na Božím Daru nebo snowtubing, který můžete vyzkoušet v Nových Hamrech nebo na Božím Daru. V neposlední řadě jsou Krušné hory jako stvořené pro snowkiting, adrenalinový sport, jehož kurz Vám zajistí Infocentrum Nové Hamry.

 


 

LETNÍ DOVOLENÁ

Hostům, kteří přijedou do našeho hotelu strávit letní dovolenou, nabízí náš mikroregion hustou síť turistických tras a cyklostezek. Jednu z nejoblíběnějších cyklostezek naleznete přímo v Horní Blatné, odkud se můžete vydat směrem na Boží Dar, Pernink, Nové Hamry, Kraslice a do Německa. Pro milovníky pěší turistiky doporučujeme nordicwalking.

Pokud se během Vaší dovolené počasí pokazí, můžete vyrazit do krytého bazénu v Potůčkách, AquaCentra Agricola ve světoznámých lázních Jáchymov nebo do SRN.

Kdo si dosud z naší nabídky nevybral, má možnost vyzkoušet BungeeTrampolínu v Nových Hamrech, jízdu na čtyřkolkách nebo nově postavené lanové centrum Plešivec.

I pro horolezce se něco najde. V Horní Blatné jsou k dispozici žulové skály nazývané Strašidla s profesionálním oceněním 1-7 nebo skalní útvary Skalní město nedaleko Přebuzi.